Loader

Oklejanie krawędzi płyt meblowych – doskonała jakość wykonania

Wraz z usługą cięcia płyty meblowej oferujemy usługi maszynowego oklejania krawędzi:

  • usługa wykonywana za pomocą nowoczesnej okleiniarki Hebrock K36
  • oklejana krawędź jest zawsze wcześniej frezowana, by klejenie było równe i precyzyjne
  • wysokiej jakości klej przemysłowy (klej używany na linii produkcyjnej – EVA – zapewnia krawędzi wodoodporność)
  • doskonałe obrzeża firmy Polkemic (w zależności od wybranej płyty)
  • dostępne grubości obrzeży to: 0.8 mm, 1.0 mm, 1.5 mm, 2.0 mm (w zależności od wybranego materiału)
  • krawędzie zaokrąglone promieniem odpowiadającym grubości obrzeża

 

Nasz park maszynowy pozwala na oklejanie płyt akrylowych dzięki czemu możliwe jest wykonywanie trwałych, odpornych, funkcjonalnych i przede wszystkim bezfugowych połączeń materiału oklejanego z obrzeżem.

Rozkrój płyt meblowych

Wykonujemy precyzyjne cięcie płyt meblowych, blatów oraz każdego dowolnego materiału stolarskiego.

 

Formatujemy płyty wiórowe, MDF, HDF, OSB, pilśnie i sklejki. Naszą usługę wykorzystać można do produkcji mebli na wymiar do każdego typu pomieszczeń tj.: kuchni, łazienki, salonu czy garderoby, jak również do biur lub innych wnętrz użyteczności publicznej.

 

Do wszelkich cięć płyt meblowych i blatów na wymiar, wykorzystujemy swój nowoczesny park maszynowy, który zdecydowanie wyróżnia nas na rynku. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami, które zapewnią precyzję każdej nanoszonej zmiany. Nasze maszyny współpracują z programami do optymalizacji rozkroju materiału w celu maksymalnego wykorzystania powierzchni materiału i minimalizowania odpadów. Dzięki temu możliwe jest spełnienie wszelkich oczekiwań – również tych nietypowych – naszych klientów.

Obróbka płyt meblowych z wykorzystaniem maszyn CNC

Wiercimy i frezujemy w MDF, sklejce, płytach wiórowych. Korzystamy z profesjonalnych narzędzi VHM lub diamentowych zależnie od obrabianego materiału. Usługi wykonujemy precyzyjnie i szybko.

Wykonujemy usługi precyzyjnego wiercenia otworów w płytach drewnopochodnych (MDF, sklejki, itp.) oraz w tworzywach sztucznych (pcw, plexi, inne). Dowolna średnica. Jeśli potrzebują Państwo wykonać dużą liczbę precyzyjnych otworów, zapraszamy do kontaktu. Korzystamy z centrum wiertniczego FELDER CNC
C-EXPRESS 920 CLASSIC.

Realizujemy zamówienia jednostkowe jak i seryjne. Tworzymy gotowe do montażu korpusy meblowe. Chętnie podejmiemy się realizacji nietypowych prac. Każde zlecenie wyceniamy indywidulanie. Realizujemy również zlecenia z projektów odręcznych. Zlecenia wykonujemy na materiałach powierzonych lub własnych.

Akceptujemy rysunki odręczne i wydruki projektów.

PARTNERZY STRATEGICZNI

Folrmularz kontaktowy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.